Polski   English   Deutsch  

Dział Transportu Międzynarodowego

Piotr Andrzejczak
Spedytor Międzynarodowy kraj Niemcy
tel. 61 660 54 83
kom. +48 600 208 225
piotr.andrzejczak@elmex.com.pl


Dominika Grubba
Spedytor Międzynarodowy Benelux
tel. 61 660 54 37
kom. 694 469 335
dominika.grubba@elmex.com.pl


Alex Grommersch
Spedytor Międzynarodowy kraj Francja
tel. 61 660 54 01
kom. 697 123 416
alex.grommersch@elmex.com.pl


Patryk Staszczyszyn
Spedytor Międzynarodowy kraj Niemcy
tel. 61 660 54 18
kom. 606 218 677
patryk.staszczyszyn@elmex.com.pl


David Wróblewski
Spedytor Międzynarodowy kraj Niemcy
tel. 61 660 54 20
kom. 539 906 407
david.wroblewski@elmex.com.pl


Michał Wysocki
Spedytor Międzynarodowy EXPORT Polska
tel. 61 660 54 07
kom. 695 220 337
michal.wysocki@elmex.com.pl


Adam Goździk
Spedytor Międzynarodowy kraj Polska
tel. 61 660 54 29
kom. 697 551 692
adam.gozdzik@elmex.com.pl


Yuliia Nedzvedska
Spedytor Międzynarodowy kraj Polska
tel. 61 660 54 38
kom. 697 231 385
yuliia.nedzvedska@elmex.com.pl


Irena Kopaczewska
Spedytor Międzynarodowy kraj Francja
tel. 61 660 54 14
kom. 694 426 384
irena.kopaczewska@elmex.com.pl


Borys Mandryk
Spedytor Międzynarodowy kraj Francja (Benelux)
tel. 61 660 54 35
kom. 539 908 492
borys.mandryk@elmex.com.pl


Piotr Żukowski
Spedytor Międzynarodowy kraj Niemcy (Benelux)
tel. 61 660 54 86
kom. 606 748 842
piotr.zukowski@elmex.com.pl


Andrii Bisko
Asystent ds. Dyspozycji
tel. 61 660 54 82
kom. 600 042 648
andrii.bisko@elmex.com.pl


Michał Krzyżanowski
Spedytor Międzynarodowy kraj Polska
tel. 61 660 54 42
kom. 697 550 644
michal.krzyzanowski@elmex.com.pl